Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kiedy wybory?

Kiedy powinny odby? si? wybory parlamentarne?
wiosn? 2006
16%
 16%  [ 1 ]
jesieni? 2006
83%
 83%  [ 5 ]
dopiero w 2009 roku
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 6
Wszystkich Głosów: 6

Autor Wiadomość
Misza 
Wojewoda
Dzielnicowy:)



Dołączył: 03 Gru 2005
Posty: 16776748
Skąd: Naturalnie z Pomorza
Wysłany: 2006-03-25, 18:21   Kiedy wybory?

PiS zako?czy? etap pierwszy , czyli "Miot??". Po wyborach ju? nie tak ?atwo bedzie mo?na ich usun??, chocia? wi?kszo?? poleci z przyczyn prozaicznych - braku kompetencji.
Pytanie do Was - kiedy chcecie wybpry i dlaczego?
PiS chce wybory akurat w maju, czyli mi?dzy tym co si? bedzie dzia?o 2 kwietnia a? do ko?ca maja i pielgrzymki papie?a. Nie wiem od kiedy to takie rzeczy wyznaczaj? kalendarz wyborczy w Polsce , ale pewnie idzie nowe. Dla PO wybory teraz nie s? korzystne, bo sonda?e jeszcze nie daj? im wi?kszo?ci, co oznacza, ?e wybory nic nie dadz? opr?cz tego, ?e zmieni si? partia rz?dz?ca i PiS zacznie atakowa?, czyli robi? dok?adnie to samo co teraz PO. Problem z PiSem polega na tym, ?e byli doskonale przygotowanie do walki o w?adz? - populizm i chwyty poni?ej pasa specjalno?ci? zak?adu. Natomiast kiedy dosz?o do podejmowania decyzji, brania na siebie odpowiedzialno?ci i wdra?ania reform - no c??, kazdy to wie i widzi - prawie nic im si? nie udaje. Wi?c kampania trwa dalej. Podejrzewam, ?e przed wyborami dowiemy si? jeszcze wielu rzeczy o dziadkach, wujkach i domniemanych dzieciach cz?onk?w PO, SLD, a pewnie i LPR. W ko?cu Wasserman nad czym? przez te p?? roku pracowa?.
_________________
UPR! UPR! UPR! Dwa procent! Dwa procent! Dwa procent!
 
 
 
Forum Bot
Reklama


Wysłany: Dzisiaj 4:54   

 
 
Jacek
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-25, 19:35   

Ja chcia?bym, ?eby by?a koalicja PO-PiS :mrgreen: :razz: :mrgreen:
 
 
sparrow88 
Działacz rady osiedlowej


Dołączył: 09 Lut 2006
Posty: 229
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2006-03-25, 21:23   

A ja nie :)
im dalej oni s? od w?adzy tym lepiej
Marzy mi si? natomiast szeroko zapowiadana koalicja demokratyczna. Je?liby taka powsta?a i nawi?za?a wsp??prac? z PO mieliby?my naprawd? porz?dny rz?d.
 
 
wiklif 
Wojewoda



Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 16777192
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-03-25, 21:47   

Jacek napisa?:
Cytat:
Ja chcia?bym, ?eby by?a koalicja PO-PiS :mrgreen: :razz: :mrgreen:


Rozumiem Jacku, ze to taka ?ciema :roll: Nie wygl?dasz mi na zwolennika PiSu :neutral:

Ja osobi?cie jestem przeciwny koalicji PO-PiS. Najlepiej przed wyborami niech PO zapowie czy taka koalicja w og?le jest brana pod uwag?, bo je?li tak to ja g?osuj? na PD. Zreszt? i tak chyba zag?osuj?, zreszt? jeszcze nie wiem, waham si?...
_________________
Ameryka nie ma przyjaciół, ona ma tylko aktualne sojusze. Kiedyś wspomagała Mudżahedinów w Afganistanie, potem z tymi samymi walczyła. W czasach wojny Iraku z Iranem USA wspomagała Saddama, kto dziś o tym pamięta? A potem oni sami obalili Saddama.
 
 
Michał Domański 
Wojewoda



Dołączył: 25 Paź 2005
Posty: 16777048
Skąd: Kraków
Wysłany: 2006-03-25, 21:56   

Brakuje mi w tej ankiecie odpowiedzi "wiosn? 2007". A to by?by w?a?nie najlepszy termin - PiS zd??y si? do tego czasu wystarczaj?co skompromitowa?, ?eby zlecie? do poziomu 10-15% poparcia, a zarazem nie zd??y jeszcze za wiele zepsu? w gospodarce. Przy okazji wreszcie by?oby daleko do wybor?w i nowy rz?d nie zaczyna?by pod presj? samorz?dowych za rok.

A z podanych tu termin?w - wiosna 2006 to chory pomys?, kt?ry m?g? si? zrodzi? tylko w g?owach Kaczy?skich. P?? roku temu wybory, dzi? wybory, za p?? roku wybory... Rozumiem, ?e PiS woli prowadzi? kampanie wyborcze ni? rz?dzi?, ale b?d?my powa?ni. Jesie? 2006 to te? bezsens, bo oznacza?oby to po??czenie wybor?w parlamentarnych z samorz?dowymi (i to nie tylko teraz, ale i w przysz?o?ci, bo d?ugo?? kadencji taka sama), a za cztery lata tak?e z prezydenckimi. Wreszcie wariant z pe?n? kadencj? wydaje si? o tyle kusz?cy, ?e PiS prawie na pewno wyleci wtedy z parlamentu, a Kaczy?ski rok p??niej z pa?acu - tyle ?e po ca?ej kadencji rz?d?w tego towarzystwa nasz kraj nie b?dzie za pi?knie wygl?da?. C??, nie ma r??y bez kolc?w.
 
 
malgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-26, 00:00   

wybory wiosna? Nic to nie zmieni, nawet jesli PO moze je wygrac z mala przewaga to sytuacja pozostanie ta sama. Z kim zawiazac koalicje? z PiS o,,nie :evil:

Jesien?.. predzej... ale tak jak pisze Michal Domanski wiosna 2007 to juz okres kiedy spoleczenstwo na tyle dojrzeje i obudzi sie aby wrescie rosadnie zaglosowac.
na pewno tez nie chcialabym aby wszytko bylow rekach PO. Czekam az wrescie sformuluje sie prawdziwa partia lewicowa w PL. Bajka by byla gdyby PO wzielosie za gospodarke a lewica za edukacje... o polnocy mozna sobie pomarzyc :wink:

[ Dodano: 2006-03-26, 00:02 ]
a to do administratora!!!!!!!
dlaczego nie dostaje ZADNYCH powiadomien????
czy ja tez moge komus zrobic kreske w zyciorysie? :mrgreen:
 
 
healthpromotor 
Aktywny wyborca



Dołączył: 24 Gru 2005
Posty: 76
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2006-03-26, 00:48   

malgosia napisał/a:
Czekam az wrescie sformuluje sie prawdziwa partia lewicowa w PL


Madame z po?odniowej cz??ci Pary?a;)- http://wiadomosci.onet.pl/1284873,11,item.html
mo?e co? sie z tego wyklaruje, ale fuzji SLD-SDPL nie jestem zwolennikiem, nie wchodzi si? dwa razy do tej samej wody, istnienie kilku lewicowych partii urozmaica socjaldemokratyczne spojrzenie na realia nie tylko polityczne.
Wsp?lna dzia?alno?? nie naruszaj?ca wzajemnej suwerenno?ci jak najbardziej.

malgosia napisał/a:
Bajka by byla gdyby PO wzielosie za gospodarke a lewica za edukacje... o polnocy mozna sobie pomarzyc


Zaintrygowala mnie ta sugestia, Pan Marek Borowski w dziedzinie edukacji mia?by pole do popisu, zapewne swietnie wywi?za?by si? z powierzonej mu roli.
_________________
Gdyby Johny Abbes lepiej wykonał zadanie i bomba urwała głowę temu **** Romulowi, nie byłoby sankcji, a skur** jankesi nie pie**** teraz o suwerenności, demokracji i prawach człowieka.

www.socjaldemokracja.pl

www.alterkino.org
 
 
 
Jacek
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-26, 08:09   

Jasne, ?e ?artowa?em. A co my?licie o UPR? Ja chyba b?de g?osowa? w?a?nie na nich.
 
 
Michał Domański 
Wojewoda



Dołączył: 25 Paź 2005
Posty: 16777048
Skąd: Kraków
Wysłany: 2006-03-26, 10:58   

Jacek napisał/a:
A co my?licie o UPR? Ja chyba b?de g?osowa? w?a?nie na nich.

Ta wiara w UPR nigdy nie przestanie mnie zadziwia?. Cz?onkowie tej partyjki od lat staj? na g?owie, ?eby nikt zdrowy na umy?le na nich nie zag?osowa?, a jednak ci?gle im si? nie udaje. Nie pomaga ani bredzenie o spiskach ?ydowsko-maso?skich, ani wyg?aszanie pogl?d?w z najciemniejszego ?redniowiecza rodem, ani fanatyczna nienawi?? do demokracji i praw cz?owieka, ani popieranie Husajna czy ?ukaszenki, ani nawet zwyk?a pod?o?? - ci?gle trafiaj? si? ludzie, kt?rzy albo tego nie zauwa?aj?, albo im to nie przeszkadza, albo rzekomy liberalizm gospodarczy UPR przewa?a w ich oczach nad ca?? reszt?. Doprawdy, pewnych rzeczy nigdy nie zrozumiem.
 
 
malgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-26, 12:19   

do Pana z cygarem :smile: i nien tylko.
polaczenie lewicy, tak zwane powstanie centrolewu o roznych frakcjach i nuratach dla mnie jest mozliwe. wiadomo ze Borowski odszedl od SLD z powodu tak zwanego betonu. jesli nastapia czystki w SLD, a na pewno to przyjdzie z czasem, i mloda kadra naplynie, moze dojsc do poloczenia.

na razie jest problem, trzeba przeciwstawic sie PIS, zorganizowac sie aby stworzyc koalicje. nie przeszk&dza mi to ze sa rozne nurty w samej parti, tak jest np. we Francji ( Fabius reprezentuje liberalizm, taki francuski!) to wlsanie daje sile i bogactwo w danej parti.

czytalam gdzies program zielonych, szkoda ze w PL nikt nie zwraca na nich uwagi. A ich rozwiazania co do polityki pro rodzinnej sa calkiem dorzeczy ( zblizone do krajow europejskich), problemy zycia codziennego i jego "ulepszanie" widac w tym polityke durable, na dlugi dystans.

co do tej pory nie widze - o PiS to wogle nie mowie, ale ani w PO ni SLD..

A TERAZ DO ADMINISTRATORA!!!!!!!!!!!
ciagle jestesm dyskryminowana, poniewaz nie dostaje powiadomien?
za jakie grzechy :oops:
 
 
Misza 
Wojewoda
Dzielnicowy:)



Dołączył: 03 Gru 2005
Posty: 16776748
Skąd: Naturalnie z Pomorza
Wysłany: 2006-03-26, 13:44   

malgosia napisał/a:
A TERAZ DO ADMINISTRATORA!!!!!!!!!!!
ciagle jestesm dyskryminowana, poniewaz nie dostaje powiadomien?
za jakie grzechy

Ma?gosiu - sprawd? w PROFILU czy masz zaznaczon? opcj? wysy?ania powiadomie?, a potem sprawd? czy ta opcja jest zaznaczona gdy piszesz posty. (na dole "powiadom mnie gdy kto? odpowie")
_________________
UPR! UPR! UPR! Dwa procent! Dwa procent! Dwa procent!
 
 
 
malgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-26, 14:02   

opcja : powiadom mnie , jest zakreslona
a w profilu nic nie ma :sad:
 
 
Misza 
Wojewoda
Dzielnicowy:)



Dołączył: 03 Gru 2005
Posty: 16776748
Skąd: Naturalnie z Pomorza
Wysłany: 2006-03-26, 14:25   

Ale zobacz jeszcze raz dla pewno?ci w Profilu w dziale Preferencje jest opcja "Zawsze powiadamiaj mnie o odpowiedziach". Je?li to te? dzia?a to mo?e masz problem z poczt? albo kto? potraktowa? te odpowiedzi jako spam.
_________________
UPR! UPR! UPR! Dwa procent! Dwa procent! Dwa procent!
 
 
 
malgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-26, 14:33   

ja mam Mac, jakies spam mnie sie nie czepiaja
a do do Profilu to niemoge znalez opcja "zawsze powiadzmaaij mnieo opspowiedzi.. :sad:
 
 
Jacek
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-26, 16:45   

Micha?:
Cytat:
Nie pomaga ani bredzenie o spiskach ?ydowsko-maso?skich, ani wyg?aszanie pogl?d?w z najciemniejszego ?redniowiecza rodem, ani fanatyczna nienawi?? do demokracji i praw cz?owieka, ani popieranie Husajna czy ?ukaszenki, ani nawet zwyk?a pod?o?? - ci?gle trafiaj? si? ludzie, kt?rzy albo tego nie zauwa?aj?, albo im to nie przeszkadza, albo rzekomy liberalizm gospodarczy UPR przewa?a w ich oczach nad ca?? reszt?. Doprawdy, pewnych rzeczy nigdy nie zrozumiem.


Nie generalizuj, tam s? ludzie o r??nych pogl?dach. S? i tacy, kt?rzy maj? te przytoczone wy?ej, ale nie tylko oni tworz? t? parti?. Mikke nie jest demokrat?, ale chyba o spiskach ?ydowskich nie m?wi??
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
System reklamy Test

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group