Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Niech tą ulgę sobie wsadzą !!!!
Autor Wiadomość
kaminiak33 
Radny miejski



Dołączył: 03 Sie 2011
Posty: 445
Wysłany: 2012-07-03, 17:36   Niech tą ulgę sobie wsadzą !!!!

Rząd podniesie ulgę prorodzinną o 100 proc. na czwarte i następne dziecko :mrgreen:

No i jak się nie w........ć , mnie jedno co się podnosi to tylko CIŚNIENIE :twisted:

a oni teraz wyjechali z taką ULGĄ :wink: Już widzę jak doganiamy Chiny POLITYCY . Martwią się o nas przez cały czas , obchodzi ich nawet to że mamy tak mało dzieci :oops:

[ Dodano: 2012-07-04, 17:56 ]
_________________


Chcecie pomóc rodzinom? "Zmniejszcie podatki"

Cytat:
Andrzej Sadowski uważa, że polskim rodzinom znacznie bardziej pomogłoby zmniejszenie podatków pośrednich i kosztów pracy. W ocenie eksperta państwo najpierw zabiera rodzinom pieniądze w postaci podatków, żeby potem część z tych środków oddać pozwalając na wykorzystanie ulgi.


Można by dużo mówić na ten temat , ale nie z takimi baranami , którzy żeby coś "dać" najpierw muszą zabrać :twisted:

http://www.polskieradio.pl/Player

[ Dodano: 2012-07-04, 18:15 ]
_________________

Dają ludziom 100% ulgi na czwarte dziecko : PO CO :?: , żeby im te dzieci odebrać :evil:

to stary tekst ale nic się nie zmieniło

Cytat:
Przed chwilą oglądałem program „interwencja” jeszcze mnie trzęsie. Młody człowiek 26 letni troje dzieci , odebrano mu je zgodnie z prawem ( pies p……. takie prawo ). Wina tego człowieka jest taka że nie ma dość kasy nic więcej ( nie pije , nie pali , pracuje dorywczo ). „Ludzie” którzy są od tego jak d…. od srania zamiast mu pomóc ( za to im płacą ) , doprowadzili do tego (pomoc społeczna i pani sędzina ). Oddano te dzieci pod opiekę rodziny zastępczej , zapłacimy za to z naszych pieniędzy i tej pani z pomocy i sędzinie też tym ostatnim za kretynizm . Nie wiem ile kosztuje taka opieka i nie chcę wiedzieć , ale w normalnym państwie nigdy nie powinno do tego dojść . Zamiast pomóc temu ojcu ( nawet dając mu te pieniądze , albo pomóc mu w znalezieniu pracy z której mógłby utrzymać dzieci i siebie ). Rada pani sędziny która zarabia kilka tys. zł. „niech wynajmie większe mieszkanie”. Ten człowiek zrobi to pewnie za te grosze które zarabia teraz . Jeśli w wymiarze sprawiedliwości pracują tacy „ludzie” jak ta pani ( nie napiszę tego co chciałem powiedzieć ). Myślę że jakbym się topił a ta pani stałaby na brzegu przy niej leżałoby koło ratunkowe , ale bez żadnych atestów i innych dupereli wymaganych przez przepisy , ni gdyby go nie rzuciła zabroniłoby jej tego prawo którego trzyma się jak rzep psiego ogona .Takie mamy prawo i przepisy oraz ludzi ( wiem że nie wszystkich ) którzy mają nam pomagać nie za darmo płacimy im za to . Ci „ludzie” nigdy nie powinni dostać pracy w takich instytucjach .


[ Dodano: 2012-07-05, 12:06 ]
_________________

Nim człowiek zacznie ruszać dupą powinien ruszyć głową , dzieci to nie zabawka i nie zapchaj dziura rządowa do pracy na emerytury dla starszego pokolenia . "Zrobić" nie problem , wychować to już inna bajka , a nie zauważyłem żeby PAŃSTWO starało się "nieba przychylić" swoim obywatelom :oops: :evil:

[ Dodano: 2012-07-06, 13:22 ]
_________________


Cytat:
Rodziny z jednym dzieckiem, których roczny dochód przekroczy 112 tys. zł, stracą prawo do ulgi prorodzinnej. Odliczenie na trzecie dziecko wzrośnie o 50 proc., a na czwarte i następne o 100 proc. - wynika z wtorkowego komunikatu Centrum Informacyjnego Rządu.


Kluczowe tu jest słowo dochód jeśli nie posiadasz takowego to mając nawet drużynę piłkarską na wychowaniu to o odliczeniu możesz zapomnieć :wink:
_________________
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów...

http://ciekawa-ferajna.cb...ad.php?tid=1254
 
 
Forum Bot
Reklama


Wysłany: Dzisiaj 9:14   

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
System reklamy Test

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group