Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam dobrego biura rachunkowego -pełna księgowość
Autor Wiadomość
eco
Aktywny wyborca

Wysłany: 2015-07-30, 11:46   Szukam dobrego biura rachunkowego -pełna księgowość

Witam. Czy ktoś mógłby mi polecić sprawdzone biura rachunkowe w Warszawie?

Forum Bot
Reklama

Wysłany: Dzisiaj 10:35   

martin
Aktywny wyborca

Wysłany: 2015-07-30, 13:17   

eco napisał/a:
Witam. Czy ktoś mógłby mi polecić sprawdzone biura rachunkowe w Warszawie?

Moge polecić firmę Rodl & Partner. Tutaj jest strona ich placówki w Warszawie: http://www.roedl.com/pl/pl/biura/warszawa.html . Jest to porządna firma, która prowadzi nie tylko usługi księgowości ale również świadczy porady prawne oraz finansowe. Firma w jakiej pracuję od dłuższego czasu korzysta z jej usług i jesteśmy zadowoleni. Rachunkowość prowadzona bardzo starannie, ceny również nie są wysokie. Warto jest zamówić u nich przeprowadzenie audytu finansowego w firmie. Dzięki temu w znacznym stopniu można zredukować koszta.

RalhOcean

Wysłany: 2015-08-04, 20:02   Wyszukanie oferty

Warto dobrać biuro dla siebie podając więcej swoich preferencji. Są już specjalizowane serwisy, które zrobią to szybko i za darmo np. KsiegowyNaStart.pl

kamil.k.90 

Wysłany: 2015-09-03, 21:04   ;)

Ja polecam AKVAT. Od dłuższego czasu z niego korzystam i jestem zadowolony. Ceny też nie takie złe. ;)

Kanderes

Wysłany: 2015-09-15, 12:39   

Ja wybrałem ostatnio księgowość tychy i jestem bardzo zadowolony z ich usług. Sprawdź może prowadzą też księgowość internetową , warto poznać ofertę tej firmy :)

jagodajanik

Wysłany: 2015-09-29, 14:06   

Jeśli w grę wchodzi obsługa zdalna to szczerze mogę polecić usługi firmy Biuroksiegowosci.com.pl.

Antoni Kozioł

Wysłany: 2015-10-01, 13:12   

Jeżeli chcesz sprawdzone, to moge Ci polecić to z którego ja korzystam czyli in-nova. Mam mała firmę i jestem zadowolony. Nie wiem co prawda cyz szukasz dla siebie czy dla swojej firmy, ale zawsze mozesz zadzownić do nich i zapytać
Podaje numer jakbys sie jednak zdecydował 22 205 07 98

Pozdrawiam serdecznie, Antek

ardilla 

Wysłany: 2015-10-27, 00:12   

Sprawdzonym przeze mnie biurem rachunkowym jest http://firkrakow.pl/cennik - siedzibę mają w Krakowie, ale teraz można spokojnie kontaktować się online i telefonicznie, więc swoje biuro można mieć praktycznie gdziekolwiek.

Karuzel 

Wysłany: 2015-10-30, 14:23   

W stu procentach polecam Biuro Rachunkowe Giax, obsługują oni przede wszystkim firmy w Warszawie i Olsztynie https://biurorachunkowe.giax.pl/

zytka

Wysłany: 2015-11-10, 22:42   

Na rynku jest kilka zaufanych firm z księgowością online, ja korzystam z usług superksięgowej, firma solidna głównie dzięki standaryzacji usług, jeśli mam jakieś pytania odnośnie finansów swojej firmy dzwonię do swojej dedykowanej księgowej i wyjaśniam od ręki. W razie niedyspozycji księgowej wiem, że dokumenty będą wysłane terminowo, bo znajdą tam zastępstwo. Z opcji, które wykorzystuje często, to aplikacja mobilna. Mam dostęp do dokumentów, możliwość korzystania z modułu do wystawiania faktur sprzedaży, kontroli płatności w telefonie.

MichałKan 

Wysłany: 2015-11-23, 15:31   

Ja też jestem zwolennikiem rachunkowości internetowej. Sam korzystam z usług Biura Support z Poznania, ale wszystko załatwiamy przez Internet. Moim zdaniem to bardzo wygodna forma współpracy, w dodatku sprawdzona. ;) Prawie rok prowadzą moją księgowość.

diana89 

Wysłany: 2015-11-25, 10:19   

Ja ze swojej strony mogę polecić biuro Abak.S.A. http://abak.com.pl/. Prowadzą oni moją rachunkowość już od prawie pięciu lat i nie zamierzam tego zmieniać. Nie muszę się o nic martwić, zawsze wszystko jest załatwione na czas.

mikulka 

Wysłany: 2015-11-30, 11:16   

Ja korzystałam z usług TaxLegis.pl w Pruszkowie. Nie daleko Warszawy. Są bardzo profesjonalni w tym co robią. Dokładnie wszystko i bez najmniejszych błędów. Współpraca z nimi to była czysta przyjemność. Jakbym dalej mieszkała w mazowieckim to dalej bym u nich rozliczała swoje księgi...

hana

Wysłany: 2015-12-11, 11:07   Biuro rachunkowe Gdańsk

Z Trójmiejskich dobrych biur mogę polecić Free Tax - księgowość Gdańsk, tanie profesjonalne biuro, dużo młodych ludzi którzy są cały czas na bieżąco z nowinkami prawnymi. Na ich stronie jest cennik wiec można sobie porównać cenny za różne usługi..mają też sporo zniżek..

kossak

Wysłany: 2016-01-14, 10:42   

Jeżeli nie radzisz sobie z obowiązkami związanymi z własna firmą to warto działać natychmiast! Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest powierzenie się w rece specjalistów, tak jak ja to zrobiłem. Od kilku lat współpracuję z firmą kancelaria-dgp i chwale sobie. Co prawda są w Krakowie, ale mamy XXI wiek i takie sprawy jak księgowość można załatwiać zdalnie. Możesz sobie sprawdzić jakie usługi świadcza, może akurat coś Cie zainteresuje. Tutaj jest ich strona http://kancelaria-dgp.pl/

Odpowiedz do tematu