Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak napisać cv i list motywacyjny
Autor Wiadomość
eco
Aktywny wyborca



Dołączył: 29 Mar 2015
Posty: 73
Wysłany: 2016-03-07, 10:09   Jak napisać cv i list motywacyjny

Witam, szukam pracy i przyznam ze najtrudniejsze jest dla mnie zawsze pisanie listu motywacyjnego. Nigdy nie wiem za bardzo co w nim pisać, a czego nie i jak dobrze to zrobić, co jest ważne. Będę wdzięczna za pomoc!
 
 
Forum Bot
Reklama


Wysłany: Dzisiaj 1:37   

 
 
jarok


Dołączył: 20 Lis 2015
Posty: 8
Wysłany: 2016-03-07, 12:38   

Stworzenie cv nie jest takie trudne bo w sieci są wzory. Trudniejsze jest stworzenie listu motywacyjnego, który ma na celu zachęcenie pracodawcy do kontaktu z nami. Powinien być konkretny i przemyślany.
Zerknij sobie tutaj:
http://www.postawnaswoim....st-motywacyjny/

Na stronie znajduje się dobry artykuł o tym jak napisać skuteczny list motywacyjny .Co powinno się w nim umieścić. Po napisaniu sprawdź go kilka razy. Nie powinno być w nim błędów.
 
 
Barlyk2 

Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 5
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-03-11, 09:16   

Wszystko zależy od oferty. Moim zdaniem teraz już rzadko się pisze list motywacyjny. A nawet gdyby to musisz po prostu pisać prawdę dlaczego chcesz aplikować i dlaczego Ty się nadajesz na to stanowisko.
_________________
Ławka w stylu skandynawskim w sklepie Loftbar
 
 
Aimar

Dołączył: 21 Lip 2009
Posty: 24
Wysłany: 2016-03-30, 23:00   

Najpierw naucz się języka. Najlepiej 2-3. Potem zdobądź praktykę i napisz coś ciekawego co zainteresuje zagranicznego pracodawcę.
Jak szukasz pracy w PL to możesz nic nie pisać. Za pensję "czarnucha" przyjmują bez listu motywacyjnego :)
_________________
1. Naród wspaniały, tylko ludzie *****.
2. Nie ma ludzi niewinnych. Są tylko źle przesłuchani.
3. Słowo „Bóg” jest dla mnie niczym więcej niż wyrazem i wytworem ludzkiej słabości.
 
 
kasia860318

Dołączył: 27 Cze 2016
Posty: 24
Wysłany: 2016-06-27, 10:30   

List motywacyjny jest trochę trudniejszy do napisania niż CV, ale obecnie internet pomaga też w tym. Zobacz sobie stronę http://craft-cv.com/generator . Są tam ciekawe wzory listów motywacyjnych, które tylko modyfikujesz zgodnie ze swoim doświadczeniem i już masz gotowe. Sama korzystałam i w kilka minut miałam świetny list motywacyjny.
 
 
jotura

Dołączył: 14 Sie 2016
Posty: 1
Wysłany: 2016-08-14, 10:24   

sam napisz list motywacyjny i cv a nie zdzieraj z neta musisz napisac własnymi słowami i musi byc unikalny :)
_________________
https://lotteryresults365.com
 
 
Przemek Wipler

Dołączył: 19 Lis 2015
Posty: 42
Wysłany: 2016-09-13, 11:02   

Nie przesadzajcie z tą unikalnością Do mnie do firmy przyszło ostatnio 100 cv i większość stała się przedmiotem kpin
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
System reklamy Test

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group