Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sytuacja w Polsce
Autor Wiadomość
Obywatel 2.0 

Dołączył: 17 Gru 2016
Posty: 1
Wysłany: 2016-12-17, 17:28   Sytuacja w Polsce

Witam serdecznie.
Skąd u mnie motywacja do podzielenia się moimi odczuciami na temat obecnej sytuacji w Polsce? Może to zwykłe zniesmaczenie obecną sytuacją, bądź po prostu chęć podzielenia się swoja frustracją...
Zacznijmy może od tego, że jestem politycznie poprawny, po prostu boli mnie serce kiedy patrzę na Nasz naród rozrywany od środka. Uważam, że robione jest wszystko aby w Polsce wybuchł drugi Majdan.
Kiedy rozmawiamy z ludźmi najczęściej Oni deklarują, że głosują na PO (Nowoczesna i PO to to samo - Niemieckie organizacje), bądź na PiS. Obie te partie są skrajne głupie... Jedna partia finansowana jest z pieniędzy zagranicznych, miała okazję przez długi czas się wykazać i nic nie zrobiła aby w Polsce było lepiej, wręcz przeciwnie, aby to za granicą było lepiej za Nasze. Druga natomiast, czyli PiS wydaje mi się, że jest skrajnie nieodpowiedzialna i idzie bardziej w socjal aniżeli w dobro obywatela, a podatki jak zawsze są za małe.
Obie partie się przekrzykują i wymieniają u władzy, kiedy jedna odejdzie zmienia zdanie o 180 stopni i coś co wcześniej było niewykonalne teraz jest łatwością, bądź to co wcześniej robiła partia opozycyjna było złem, a teraz jest dobrem. Dlaczego w te chore gry mieszacie ludzi... Spójrzmy na tych biednych ludzi, którzy maszerują z KODem w marszach. Ich poziom wiedzy na temat obecnej sytuacji w Polsce jest co najmniej smutny, a już nie wspomnę o tym, że to po prostu organizacja, która ma na celu przygotowanie Polaków pod nowe wybory tak aby wiedzieli na kogo głosować i oczywiście masa ludzi idzie jak pionki... Z drugiej strony głosujący na PiS... Dlaczego się pytam, co Oni takiego Wam zrobili!? Bo to lepsi, prawdziwi Polacy to beznadziejny argument! Polsko obudź się w końcu! Jesteśmy niszczeni od środka przez naszych własnych polityków, którzy zostali wybrani przez Nas, żyją za nasze pieniądze to jeszcze ośmieszają nas na arenie międzynarodowej i niszczą nasze państwo niczym przed zaborami, czy my nigdy nie będziemy się uczyć na błędach?
Wielu ludzi, którzy w chwili obecnej wychodzą na ulicę, mówię tutaj o politykach, dziennikarzach, aktorach, tej pseudo elity Polskiego społeczeństwa miałem za naprawdę porządnych, byłem przekonany, że Ci wykształceni, inteligentni ludzie coś sobą reprezentują, osiągnęli sukces... Teraz jednak to co ujrzałem przeraziło mnie niezmiernie, wychodzą na ulice bronić interesu nie Polskiego lecz zagranicznego, jak Oni mogą dalej pokazywać się publicznie?! Skandal.
To co się dzieje obecnie w Polsce, bądź Stanach Zjednoczonych pokazuje świetnie, że my ludzie jesteśmy zbyt prymitywni na ustrój zwany demokracją. Od razu podkreślam, nie jestem ani za PO, ani za PiSem. Jestem po prostu za tym żeby już więcej nic nie dawali, ale żeby nie zabierali i nie kompromitowali Nas na arenie międzynarodowej w obronie własnego koryta.
Obudź się Polsko, tylu przodków oddało krew za ten kraj, a teraz powoli rozpoczyna się drugi Majdan, my będziemy walczyć dla Pseudoelit, a ich już nie będzie w kraju i ciekawe czy tam też będą tak bardzo manifestować kiedy już będą mówić w swoim ,,ojczystym" języku na Zachodzie.
 
 
Forum Bot
Reklama


Wysłany: Dzisiaj 0:10   

 
 
Margo

Dołączył: 01 Sty 2017
Posty: 5
Wysłany: 2017-01-01, 21:20   

https://www.youtube.com/watch?v=t6P4eqMk3eo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
System reklamy Test

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group