Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

e-Polityka.pl - Strona Główna Serwisu


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Droższe opłaty za usługi bankowe?
Autor Wiadomość
eco
Aktywny wyborca



Dołączył: 29 Mar 2015
Posty: 73
Wysłany: 2016-05-21, 09:19   Droższe opłaty za usługi bankowe?

Czy zauważyliście, że w ostatnich tygodniach banki w znacznym stopniu podnoszą koszta związane z prowadzeniem rachunku bankowego? W sensie, jest dużo drożej niż kiedyś było.
 
 
Forum Bot
Reklama


Wysłany: Dzisiaj 17:17   

 
 
martin
Aktywny wyborca



Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 56
Wysłany: 2016-05-23, 06:23   

Konta bankowe w swoim podstawowym zakresie powinny być darmowe. Tak, to bez dwóch zdań. Ba! Nawet UE jakiś czas temu chciała wprowadzić tzw konta socjalne. Czyli powszechnie dostępne konta bezpłatne. Dla mnie to też jest bardzo dziwna sytuacja w której ktoś karze mi płacić za prowadzenie rachunku bankowego. Odsyłam jeszcze tutaj http://www.tanie-konto.pl...ont-firmowych/z tego co widzę, to jest jeszcze kilka ofert na darmowe rachunki bankowe.
 
 
mts

Dołączył: 31 Maj 2016
Posty: 1
Wysłany: 2016-05-31, 14:54   

Uważam, że jest to przegięcie. Banki podnosząc opłaty odstraszają tym tylko swoich klientów. Konkurencja bardzo chętnie z tego skorzysta i przygarnie pokrzywdzonych dodatkowymi opłatami klientów. Niestety opłaty są nieuniknione, a gdzieś trzeba posiadać swoje konto bankowe.
_________________
Psychoterapia http://www.rowno-waga.pl/. Hematologia www.medpharm.pl/42-onkologia-i-hematologia
Ostatnio zmieniony przez mts 2016-07-06, 06:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bezdios 

Dołączył: 07 Cze 2016
Posty: 5
Wysłany: 2016-06-07, 07:59   

W ING bez zmian. :)
 
 
Przemek Wipler

Dołączył: 19 Lis 2015
Posty: 42
Wysłany: 2016-09-13, 13:28   

Niestety jest to upierdliwe i niezrozumiałe abyśmy płacili za to że ktoś przetrzymuje nasze pieniądze
 
 
jarok


Dołączył: 20 Lis 2015
Posty: 8
Wysłany: 2016-11-17, 07:09   

Jest trochę drożej ,ale bez przesady. Wiele banków nie podnosi opłat za prowadzenie kotna z uwagi na to,że boją się ,ze odpłyną od nich ludzie. No i mając darmowe konto sprawiają,że coraz więcej osób korzysta z ich usług.

Nie wiem czy porównywałeś sobie to wszystko w sieci. Na tej stronie jest na przykład porównanie kont firmowych:
postawnaswoim.pl

Aktualnie darmowe konta mają
idea bank
nest bank
city handlowy
oraz deutsche bank
 
 
Tomyjon 

Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 6
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-11-28, 14:33   

Dodatkowo jeszcze ING przecież jest darmowy. :) Przynajmniej ja mam darmowe konto.
_________________
Ranking lokat - finanse.rankomat.pl
 
 
pewo 

Dołączył: 09 Sty 2017
Posty: 2
Wysłany: 2017-01-09, 14:49   

Za wyższe opłaty dotyczące rachunków osobistych trzeba podziękować rządzącym. Niestety podatek bankowy wymusił zwiększone składki. Zaś banki przerzuciły ten obowiązek na klientów. Wszystko przez pis i ich koszty programu 500+ który wpiera wielodzietność, głównie w rodzinach patologicznych. Ludzie zwalniają się z pracy bo otrzymując zasiłki i obecne programy pomocowe na kilkoro dzieci nie muszą pracować.
Nawet opisywany http://bankuje.pl/bank-ing-opinie/ ing bank śląski w ostatnim czasie lekko podniósł koszty prowadzenia rachunku. Na szczęście większości opłat da się uniknąć.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
System reklamy Test

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group